Готель "Лісова Казка"

Відпочинок Закарпаття

Комплекс знаходиться в чаші гір, екологічно чистій лісовій зоні, на околиці села Велятино, на великій доглянутій території. Мальовниче навколишнє середовище, де чисте та п'янке повітря не залишать байдужими, навіть найвибагливіших поціновувачів гірського відпочинку. Важлива перевага «Лісової Казки» – простора закрита територія серед лісу подалі від доріг і чужих очей.

На території готелю : ресторан, безкоштовна парковка для автомобілів, дитячий майданчик,відкритий басейн (дорослий та дитячий), російська парна, бювет, альтанки та мангали. У вартість проживання входить : користування бюветом з мінеральними водичками Шаянська №4, 242 та Драгівська, безкоштовний трансфер на процедури в оздоровчий комплекс "Трембіта" та на термальні басейни в туристичний комплекс "Теплі води".

В готелі "Лісова Казка" для Вашого перебування є 17 номерів. В №2,3,6,7 є балкон, в №14,15 є балкон і кондиціонер, №1 трьохмісний і є кондиціонер.
Проживаючи в готелі "Лісова Казка" у Вас є можливість проходити процедури в "Трембіті". Кожного дня о 14:00 годині організовується безкоштовний трансфер на процедури в Трембіту. Попередній запис на бажані процедури за тел. 067 265 75 66. Процедури оплачуються окремо по-прайсу.